Bu Güneş Gözlükleriyle Hayatınızı Renklendirin

Güneş gözlükleri sadece moda aksesuarlarından çok daha fazlasıdır. Bunlar, güneşin altındaki stil BFF’lerdir ve gözlerinizi zararlı UV ışınlarından korurken, görünümünüzü yükseltmek için çok önemli bir yeteneğe sahiptir. Hem erkekler hem de kadınlar için oldukça önemlidir ve farklı renkler için farklı renkler, şekiller ve stiller sunar. Bu sezonun gözlükteki en yüksek trend renkli lensler.

Kış Trendleri

Sonbahar / kış mevsiminin en rahat aksesuarlarından biri olan botların güzelliği, süet cilaları, tıknaz blok topuklu ayakkabılar, sahte hayvan kabartmaları ve diğer birçok element sayesinde kendinize kişisel bir dönüş yapabilmenizdir. Seçenekler sonsuz. Ve mevsimler değişirken, bazı markalar yıllar boyunca paranın karşılığını en iyi şekilde yansıtan, yıllarca sürecek zamansız sürümleri bir araya getirdi.

Muhteşem Yerler

Dünyanın modern doğal harikalarından biri olan bu mini şelaleler zinciri, gezegenin en etkileyici manzaralarından biridir. Ziyaret, hayranlık uyandıran bir visseral deneyimdir ve kaskadların gücü ve gürültüsü – yaklaşık 3 km uzunluğundaki yüzlerce şelalenin zinciri – unutamayacağınız bir şeydir. Şelaleler, Brezilya ve Arjantin arasında geniş bir milli park alanı içinde yatar , birçoğu benzersiz flora ve fauna ile iç içedir.

Yeni Elbise Alışverişi Yapmak

Birkaç hafta içinde annemle birlikte bazı kıyafetler, ayakkabılar ve başka şeyler için alışverişe giderim. Yılda bir veya iki kez çok sık alışveriş yapmıyorum ve sonra büyük şehirde alışveriş cenneti ve alışverişinde küçük bir gezi yapıyorum.

Önce kahvaltı yapmak için erken başlıyoruz, sonra “alışveriş” “alışveriş” “alışveriş” ve ardından güzel bir öğle yemeği yiyoruz, sonra “alışveriş” “alışveriş” “alışveriş” ile devam ediyoruz ve sonra eve gitme zamanı.

Annemle alışveriş yapmayı çok seviyorum, neyi sevdiğimi biliyor ve dürüst bir görüşü var. Aynı zamanda annemle birlikte ideal rahatlık zamanı.

Ama alışverişe çıkmadan önce, dolabımda ne olduğundan ve ihtiyacım olandan emin olmam gerekiyor. Yeni aldığım her ürün için eski bir ürünün gitmesi gerekiyor. Bu nedenle, kıyafet için alışveriş yapmadan önce ne yapacağımla ilgili 6 kuralım var.